O NÁS

                                                                                                  Jsme malá rodinná firma a vytvořili jsme jednoduché omalovánky - Malůvky, které si děti dokáží opravdu užít.  

Nabízíme omalovánky, na kterých se děti v předškolním věku naučí jednoduše základním dovednostem jako na příklad poznávat čísla, barvy a písmena.

Sídlíme nedaleko Olomouce ve vesničce Třebčíně. 

Budeme rádi, pokud navštívíte naše sociální sítě a v budoucnu znovu zavítáte na náš web.

Tým Vybarvuj

JAK MALŮVKY VZNIKLY


Kreslení je součástí mého života od malička. Když se nám narodily děti, začala jsem kreslit obrázky i jim. Jak dětí přibývalo, přibývalo i obrázků. Nakonec jich bylo tolik, že jsme se rozhodli udělat jimi radost i vám. První sada obrázků byla pro syna, a proto nese název "S chlapečkem".  Jaké budou další sady obrázků, to se nechte překvapit. Věříme ale, že vás také potěší.

Za Tým Vybarvuj, autorka

K ČEMU MALŮVKY SLOUŽÍ


Soubor autorských omalovánek má za cíl podpořit u dětí jednoduchou a srozumitelnou formou rozvoj grafomotoriky, sluchových, zrakových a řečových dovedností. Zvoleny jsou proto i silnější kontury, krátké texty nebo básničky a drobné úkoly. Děti tak mohou poznávat tvary, barvy, čísla a písmena způsobem, který je jim blízký. 

Zároveň mají omalovánky posloužit k pochopení základních vztahů a skutečností, se kterými se dítě běžně setkává ve svém okolí.

Omalovánky lze využít k interaktivní spolupráci dospělého a dítěte, ať už se jedná o rodiče, nebo pedagogy z předškolních a školních zařízení. Mohou posloužit i ve školních družinách, zájmových organizacích, dětských klubech a koutcích. Jejich využití záleží pouze na vás.

Přejeme vám příjemné chvíle strávené s těmi, které máte rádi a na kterých vám záleží. 

Tým Vybarvuj